Nasza Firma istnieje od 1993 roku.
Zgłoszenie szkody i inne formalności związane z likwidacją - zrobimy to za Ciebie
Do poważniejszych napraw stosujemy ramę naprawczą.
Lakierujemy w kabinie bezpyłowej.
Komputerowo dobieramy kolory we własnej mieszalni lakierów
Wymienimy szybę w Twoim samochodzie.
Naprawimy zderzak w Twoim aucie.
Samochód zastępczy na cały czas naprawy.
Naprawy bezgotówkowe- nie musisz wydawać własnych pieniędzy na naprawę
Kompleksowo likwidujemy skutki kolizji od holowania poprzez zgłoszenie szkody po naprawę nie angażując Państwa w ten proces.
Zapraszamy

Doświadczony Blacharz Z Nowoczesnym Wyposażeniem

Blacharz chcąc nie pozostać w tyle powinien z uwagą śledzić pojawiające się nowinki z dziedziny motoryzacji. Większość klientów oddając samochód do serwisu ma pełne zaufanie tj. wie, że np. blacharz podejdzie do naprawy profesjonalnie. Warszawa i okolice jest miejscem gdzie firma świadczy swoje usługi. Dlatego doświadczony i solidny blacharz jest praktycznie na wyciągnięcie ręki. W mieście Warszawa znajduje się większość dobrych zakładów blacharskich, a jednym z nich jest AUTO-EFEKT. Warto podjechać  kilka kilometrów, by być w 100 procent pewnym profesjonalnej naprawy samochodu. Dotychczasowi, jak i nowi klienci są zadowoleni z wysokiego poziomu obsługi i wysokiej jakości wykonywanych usług firmie. Wszystkie naprawy realizowane są profesjonalnie, perfekcyjnie i terminowo. Istniejemy od 1993 roku i czas ten pozwolił nam wyrobić sobie dobre imię i miano solidnego serwisu napraw powypadkowych. Mamy nowoczesny sprzęt do napraw blacharskich. Wysoka jakość napraw gwarantowana!

blacharz warszawa 

 

Posiadany sprzęt do napraw blacharskich.

-rama naprawcza.

-migomat do spawania stali oraz aluminium.

-lutospawarka do lutowania  twardego spoiwem CuSi  (technologia lutospawania została przygotowana w szczególności dla przemysłu samochodowego, w którym jednym z głównych parametrów jest ochrona antykorozyjna połączonych elementów podczas lutospawania nie uszkadzamy oryginalnej warstwy ocynku.)

 -rozpieracze hydrauliczne.

-mikroprocesorowa zgrzewarka punktowa.

-osprzęt do naprawy blach w profilach zamkniętych(spotter GYSPOT).

-narzędzia  do napraw panelowych EZ-Dent

 

Podczas nagocjacji z firmą ubezpieczeniową staramy się o przyznanie uszkodzonych elementów do wymiany na elementy nowe co zapewnia przywrócenie wytrzymałości nadwozia do stanu przed wypadkiem .