Wraz ze zbliżającym się latem i ciepłą pogodą, zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty serwisowej klimatyzacji samochodowej.

Zachęcany do serwisowania klimatyzacji w naszym warsztacie. Podczas napraw powypadkowych wymiana skraplacza, sprężarki klimatyzacji czy przewodów klimatyzacji są naszą codziennością. Prawie zawsze podczas uszkodzenia przodu pojazdu musimy wymienić jakiś podzespół klimatyzacji. Mamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie oraz niezbędne narzędzia gwarantujące poprawną wymianę lub naprawę.

Zapraszany również na bieżące coroczne przeglądy klimatyzacji podczas którego:

- sprawdzimy poprawność pracy klimatyzacji, parametry pracy oraz szczelnośc układu.

- przeprowadzimy ozonowanie wnętrza pojazdu.

- wymienimy filtr kabinowy.

- uzupełnimy czynnik klimatyzacji.

Napełnienie klimatyzacji polega na odciągnięciu przez maszynę starego czynnika i zważeniu go.Następnym krokiem jest wytworzenie próżni z podstawowym testem szczelności. Osatni krok to uzupełnieniu układu prawidłową ilością czynnika według zaleceń roducenta. W trakcie całego procesu odzyskiwana jest również wilgoć z układu, dlatego regularne serwisowanie zapewnia utrzymanie wysokiej wydajności klimatyzacji oraz bezawaryjną pracę. Warto zaznaczyć, że nawet jeśli układ jest szczelny i chłodzi beż zastrzeżeń, a w trakcie serwisu okaże się, że poziom czynnika był prawidłowy, usunięcie wilgoci z czynnika podczas całej procedury wydłuża żywot układu klimatyzacji.

Sprawna klimatyzacja to :

- Latem: świeże, czyste powietrze i przyjemny chłód w gorące dni.

- Zimą: skuteczne osuszanie powietrza, szybsze odparowanie szyb.

Atrakcyjne ceny , promocje przy naprawach blacharsko lakierniczych

Zapraszamy