Nasza Firma istnieje od 1993 roku.
Zgłoszenie szkody i inne formalności związane z likwidacją - zrobimy to za Ciebie
Do poważniejszych napraw stosujemy ramę naprawczą.
Lakierujemy w kabinie bezpyłowej.
Komputerowo dobieramy kolory we własnej mieszalni lakierów
Wymienimy szybę w Twoim samochodzie.
Naprawimy zderzak w Twoim aucie.
Samochód zastępczy na cały czas naprawy.
Naprawy bezgotówkowe- nie musisz wydawać własnych pieniędzy na naprawę
Kompleksowo likwidujemy skutki kolizji od holowania poprzez zgłoszenie szkody po naprawę nie angażując Państwa w ten proces.
Zapraszamy

Lakiernik Z Gwarancją Jakości

Współpraca z renomowanym producentem i ścisłe stosowanie zaleceń przy użyciu najwyższej jakości materiałów umożliwia profesjonalne naprawy lakiernicze. Dzięki doskonałej współpracy naszego zespołu będą mogli się Państwo cieszyć świetnym wyglądem naprawionych elementów nadwozia.

lakier

Jak działamy?

Zanim zabierzemy się za przygotowanie elementów do lakierowania najpierw dokładnie czyścimy naprawiane elementy zmywaczem antysilikonowym. Kolejnym krokiem jest szlifowanie papierem ściernym (gradacja 150-240) miejsc przeznaczonych do naprawy. Następnie zostaje nałożony 2-składnikowy podkład epoksydowy (jedna, pełna warstwa), a potem – jeśli zachodzi taka konieczność – szpachlowanie i szlifowanie na sucho specjalnymi siatkami (gradacja 80-240). Cienka warstwa podkładu epoksydowego jest nakładana na wyszlifowaną powierzchnię. Z kolei na wyschnięty epoksyd nałożony zostaje podkład wypełniający.

Po wyschnięciu podkładu jest on szlifowany na sucho papierami lub siatkami (gradacje od 360-1200). Następnie auto wstawione do kabiny jest maskowane antystatyczną folią lakierniczą,  przetarcia do  blachy są pokrywane cienką warstwą podkładu antykorozyjnego w aerozolu. Na koniec zostaje nałożony lakier bazowy wodorozcieńczalny (zgodny z normami dotyczącymi ochrony środowiska naturalnego), a po wysuszeniu zostaje nałożony lakier bezbarwny UHS lub HS. Naprawiane elementy zabezpieczamy wysokiej jakości woskiem antykorozyjnym.

lakier

Sprzęt

Dysponujemy wysokiej klasy profesjonalnym sprzętem – nowoczesnymi pistoletami Sata 5000HVLP oraz sprężarką śrubową firmy WALTER KOMPRESSORTECHNIK. Usługa lakierowania odbywa się w kabinie lakierniczej w temperaturze 25 st. C. Polakierowane samochody są suszone przez godzinę w temperaturze 60 st. C. Komputerowy mieszalnik lakierów wodorozcieńczalnych umożliwia nam dopasowanie idealnego koloru do auta, a w razie potrzeby – korekcję odcienia.

Auto jak nowe

Dobry wygląd samochodu podnosi jego wartość. Dlatego warto postawić na profesjonalny serwis i zespół z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz profesjonalnych porad, których udzielą Państwu blacharz oraz lakiernik. Warszawa (i okolice) – zapraszamy klientów z calego województwa mazowieckiego.